Skisso

Skisso to pyszne psychołyki wypełnione pozytywną energią substancji psychoaktywnych. To gwarancja odlotowego humoru dla całej rodziny!

Skisso oferuje mieszkanie w biurze zamiast pensji

Międzynarodowa korporacja Skisso, producent popularnych psychołyków, poszukuje kandydatów na stanowisko operatora 24-godzinnej infolinii w siedzibie firmy w Warszawie. Oferta w ramach pionierskiego programu Life@Work, w którym wynagrodzeniem jest zakwaterowanie w firmowym biurowcu.

Supernowoczesny 20-piętrowy wieżowiec w prestiżowej lokalizacji przy al. Jerozolimskich 1138 może być twoim gniazdkiem. Luksusowe wnętrza, klimatyzacja, windy, monitoring, intranet, skórzane sofy w hallu, automaty z napojami i słodyczami, łazienki w marmurze z dużymi umywalkami, rodzinna atmosfera.

Od kandydatów oczekujemy 24-godzinnej dyspozycyjności, wysokiej odporności na stres, determinacji i samowystarczalności. W nocy, w weekendy i w święta, przy mniejszym natężeniu telefonów, do obowiązków dochodzi obsługa profilu firmy na Facebooku, odpisywanie na maile i kontrole systemu przeciwpożarowego.

Po okresie próbnym możliwość przechowywania osobistych drobiazgów w pomieszczeniu technicznym (po uzgodnieniu z działem HR i ochroną). W weekendy dostęp do sali projekcyjnej z bogatą kolekcją filmów szkoleniowych. Po roku możliwość ubiegania się o przepustkę odwiedzającego dla członka rodziny.

Oferta skierowana jest przede wszystkim do miłośników nowoczesnego designu i minimalizmu, a także do osób cierpiących na bezsenność i agorafobię. Wymarzone warunki do pisania doktoratu, jeśli potrafi się pogodzić je z nocnymi obowiązkami (cenimy ludzi z pasjami). Mile widziani domatorzy, pracoholicy i tzw. złote rączki.

Do CV prosimy dołączyć list motywacyjny wyjaśniający, dlaczego właśnie ciebie powinniśmy przyjąć w nasze progi. Niepowtarzalna okazja, stawka za wynajęcie lokalu o podobnym metrażu i standardzie to kilkadziesiąt tys. zł miesięcznie! W związku z charakterem zatrudnienia zamiast umowy o pracę obowiązuje umowa najmu.