Skisso

Skisso to pyszne psychołyki wypełnione pozytywną energią substancji psychoaktywnych. To gwarancja odlotowego humoru dla całej rodziny!

Skisso oferuje psychołyki w zamian za dzieci

Masz dziecko? Nie masz dla niego czasu? Przyprowadź je do centrum zabaw Fabryka Radości! Centrum znajduje się w łódzkim parku przemysłowym Skisso i otwarte jest non stop (również w święta i długie weekendy), więc zostawiasz i odbierasz dziecko kiedy chcesz!

Nie pobieramy opłat za wstęp, a za każdych 10 godzin pobytu dziecka dajemy ci sześciopak Maniaxa, megapakę Dopaminek i familijne opakowanie Baby No No dla młodszych dzieci. Pamiętaj, że im więcej dzieci przyprowadzisz, tym więcej zgarniesz psychołyków!

(Aby zapobiec kolejnym nieporozumieniom, od stycznia 2014 przyprowadzane dzieci muszą być twoje. Psychołyki będą wydawane jedynie rodzicom, dziadkom i opiekunom. Nie będą wydawane wujostwu, kuzynostwu, sąsiadom i niepełnoletniemu rodzeństwu.)

Zapewnimy twemu dziecku masę zajęć i naukę cennych umiejętności! Będzie tak wybiegane, że po powrocie zaraz będzie chciało iść spać! A jeśli w trakcie pobytu coś sobie zrobi, połowa odszkodowania wędruje do ciebie! (Uszkodzenia maszyn muszą być odpracowane.)