Skisso

Skisso to pyszne psychołyki wypełnione pozytywną energią substancji psychoaktywnych. To gwarancja odlotowego humoru dla całej rodziny!

Miej czas swojego życia

Dołącz do Skisso i zmieniaj świat na słodsze! Dzięki stałemu dostępowi do psychołyków naszych pracowników nie obowiązują takie ograniczenia jak przerwy czy normowany czas pracy. Praca w Skisso jest tak podniecająca, że nie będą ci też potrzebne wakacje!

Rób różnicę

Skisso to więcej niż firma! Nie będziesz chciał stąd wychodzić dzięki takim usługom jak basen, siłownia, galeria handlowa, multipleks, klub nocny, pokój wizyt małżeńskich, przedszkole, Uniwersytet Skisso (US), okienko Urzędu Cywilnego, szpital czy sala porodowa!

Myśl na zewnątrz pudełka

W Skisso nie ma nudnych reguł! Dziś możesz być robotnikiem taśmowym, jutro nadzorcą pracy, a pojutrze… to zależy tylko od twoich aktualizowanych co godzinę wyników! Dbamy też o twój rozwój dzięki niewyczerpanej ofercie szkoleń, testów i eksperymentów.

Niebo jest limitem

Skisso to firma odpowiedzialna. Nasz inteligentny budynek troszczy się o pracowników, nigdy nie spuszczając z nich oczu. Dbamy także o region. Dzięki Skisso tysiące mieszkańców Łodzi skorzystały z innowacyjnych programów „Praca za długi” i „Leczenie za pracę”.

Fejso