Skisso

Skisso to pyszne psychołyki wypełnione pozytywną energią substancji psychoaktywnych. To gwarancja odlotowego humoru dla całej rodziny!

1941

Nasz założyciel i wizjoner Bradley Maggot szturmem podbija rynek europejski jako dyrektor spółki Bradstorm, realizującej zamówienia czołowej gospodarki Europy Zachodniej na uzbrojenie, badania i ciekawe inwestycje budowlane m.in. w Polsce.

1950

Choć poprzednia inicjatywa nie przyniosła oczekiwanych rezultatów, Bradley nie traci zapału i zakłada firmę Bradbest, która w znaczącym stopniu przyczynia się do odbudowy zrujnowanej przez wojnę Europy oraz popularyzacji azbestu.

1965

Dzięki niebywałej intuicji Bradley tworzy firmę Bradventure, pioniera w branży pośrednictwa pracy. Daje ona szansę zdobycia cennego doświadczenia tysiącom młodych Amerykanów na ekscytujących zagranicznych wyjazdach (Wietnam, Korea).

1975

Bradley, zatroskany losem najmłodszych, zakłada organizację charytatywną Maggot & Young, która bije nowe rekordy w budowie przytułków dla sierot (Indie, Bangladesz), a także w masowej produkcji niedrogich tekstyliów (Bangladesz, Indie).

1984

Bradley kontynuuje działalność społeczną i tworzy supernowoczesny koncern farmaceutyczny Bradtox, oferujący w atrakcyjnych cenach leki antydepresyjne, przeciwpsychotyczne i nasenne dla tysięcy weteranów wojen w Wietnamie i Korei.

1992

Bradley wsłuchuje się w potrzeby młodych odbiorców i uruchamia innowacyjny kanał muzyczny BMTV, w którym reklamy emitowane są równocześnie z piosenkami. Któż z nas nie tańczył na szkolnej dyskotece przy hitach Rexony?

2001

Bradley znów wyprzedza epokę i tworzy serwis społecznościowy BradVille, umożliwiający branie kredytów hipotecznych na budowę wirtualnych pastwisk. Portal zakończył działalność w roku 2008, co wywołało falę protestów.

2014

Już bez naszego genialnego lidera, ale wciąż w zgodzie z jego ideałami, kolejny raz odradzamy się jako Skisso, twoje ulubione psychołyki! Nikt nie wie, co przyniesie przyszłość, ale możecie być pewni, że będzie ona należeć do Bradleya Maggota!